Powiat MiechowskiPowiat Miechowski
Powiat Miechowski

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Zarządzanie Kryzysowe Mapa strony

„Misja Natura” pt. Miechowszczyzna w najbliższą sobotę w TVP 2

05.08.2015 - 09.08.2015

 
Serial przyrodniczy „Misja Natura” pt. Miechowszczyzna w najbliższą sobotę w TVP 2
 
W sobotę 8 sierpnia o godzinie 13:25 w programie TVP 2 wspólnie z Gosią i Romkiem udamy się w podróż po Wyżynie Miechowskiej, gdzie odwiedzimy Cybową Górę, ostoję rzadkich storczyków Kalina - Lisiniec oraz rezerwat Dąbie. Będziemy podziwiać krasowe źródło Jordan o stałej temperaturze  wody, odwiedzimy hodowlę owiec oraz udamy się do kapuścianej stolicy 
Polski – Charsznicy.
 
Serial „Misja Natura” to cykl dwunastu odcinków przyrodniczych ukazujących różnorodności ostoi Natura 2000 w Polsce, złożoności działań podejmowanych dla ich ochrony, a także współistnienia w nich człowieka i przyrody. Serial powstał w ramach realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.misjanatura.serial.fwie.pl i kanału YouTube serialu www.youtube.com/channel, na którym można obejrzeć trailer dziewiątego odcinka.
 
Anna Oleszczuk
Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
ul. Czysta 17/4, 31-121 Kraków
tel. 12 631 57 31
fax. 12 631 57 30