godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Komunikaty/Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim | Starostwo Powiatowe w Miechowie

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim

23 Października 2020
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim

Informacja o sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu miechowskiego - stan na dzień 24.10.2020 r.

 
Liczba wszystkich chorych od początku epidemii COVID - 19 Liczba zgonów Liczba wyleczonych Liczba aktywnych zachorowań

570

6

107

457

Informacja MPWIS o sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce

Sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Miechowskim, stan na 16.10.2020 (dane PCZK):
Liczna zachorowań od początku pandemii - 331
Liczba zgonów - 3
Liczba aktualnie chorych - 233
Liczba ozdrowieńców - 95
Osoby na kwarantannie decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego - 295
Osoby w kwarantannie granicznej - 16

Z danych na poniedziałek 5 października, w Powiecie Miechowskim mamy 50 aktywnych przypadków. W sumie od początku epidemii zakażonych zostało 121 osób, z czego 1 zmarła. Spośród szkół średnich, których organem prowadzącym jest Powiat Miechowski, 1 klasa w Liceum Ogólnokształcącym jest na kwarantannie (do dziś). Ponadto w kwarantannie pozostaje jedna klasa ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Miechowie. W sumie 8 nauczycieli ze szkół z całego powiatu jest zakażonych. Pojedyncze przypadki zakażeń personelu pojawiły się w Szpitalu św. Anny w Miechowie. Nie przeniosły się one bezpośrednio na pacjentów. W DPS-ach Powiatu Miechowskiego nie ma przypadków zakażeń, zarówno wśród pracowników jak i pracowników.

Według danych z 26 sierpnia podanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Miechowie, liczba aktywnych zakażeń w Powiecie Miechowskim wynosi 18 osób, z czego 3 są hospitalizowane, a 15 pozostaje w izolacji domowej. Na kwarantannie domowej zarządzonej na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego przebywa 36 osób, a na kwarantannie granicznej - 22 osoby.

Według danych z 21 sierpnia podanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Miechowie, w ciągu ostatniej doby zanotowano 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Liczba aktywnych zakażeń wynosi obecnie 10. Jedna osoba jest hospitalizowana, pozostałe pozostają w izolacji domowej lub izolatorium. Na kwarantannie domowej zarządzonej na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego przebywa 26 osób, a na kwarantannie granicznej - 18 osób.

Według danych z 13 sierpnia podanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Miechowie, na kwarantannie domowej zarządzonej na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego przebywa 47 osób, a na kwarantannie granicznej - 51 osób. Nadzorem epidemiologicznym objęto 8 osób. Liczba aktywnych zakażonych wynosi obecnie 6 osób. W sumie od początku pandemii w Powiecie Miechowskim zanotowano 21 zakażeń Covid-19.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we wtorek 14 lipca informuje, iż w Powiecie Miechowskim na kwarantannie domowej przebywa w sumie 36 osób, z czego 25 na tzw. kwarantannie granicznej, a 11 na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 2 osoby zakażone przebywają w izolacji domowej.

W poniedziałek 13 lipca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie poinformowała o 2 osobach z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS CoV-2. Osoby te przebywają w izolacji domowej.
37 osób objętych jest kwarantanną domową, z czego 24 - graniczną, a 13 nałożoną decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w piątek 19 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 41 osób z czego: 17 na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego, pozostałe po powrocie z zagranicy (w tym 4 w Bursie Szkolnej).

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w środę 17 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 41 osób z czego: 17 na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego, pozostałe po powrocie z zagranicy (w tym 4 w Bursie Szkolnej).

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w poniedziałek 8 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 16 osób (wszystkie po powrocie z zagranicy, w tym 3 w Bursie Szkolnej). 1 osoba objęta jest izolacją domową.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w piątek 5 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 26 osób, z czego: 22 - kwarantanna graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 4 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 1 osoba objęta jest izolacją domową, a 4 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w czwartek 4 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. Jest 1 nowy ozdrowieniec. W sumie na kwarantannie przebywa 29 osób, z czego: 25 - kwarantanna graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 4 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 1 osoba objęta jest izolacją domową, a 6 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje we wtorek 2 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 23 osoby, z czego: 18 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 2 osoby objęte są izolacją domową, a 7 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w poniedziałek 1 czerwca, że w ostatnim czasie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 28 osób, z czego: 23 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 9 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 2 osoby objęte są izolacją domową, a 7 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w środę 26 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 42 osoby, z czego: 37 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 7 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje we wtorek 26 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 44 osoby, z czego: 39 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 8 nadzorem epidemiologicznym.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w poniedziałek 25 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 44 osoby, z czego: 39 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 8 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w niedzielę 24 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 40 osób, z czego: 35 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 9 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 8 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w czwartek 21 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. Jest 1 kolejny nowy ozdrowieniec. W sumie na kwarantannie przebywa 40 osób, z czego: 35 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 5 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 9 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w środę 20 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. Jest 1 kolejny nowy ozdrowieniec. W sumie na kwarantannie przebywa 42 osoby, z czego: 37 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 5 w Bursie Szkolnej), 5 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 4 osoby objęte są izolacją domową, a 9 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje we wtorek 19 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. Jest 1 nowy ozdrowieniec. W sumie na kwarantannie przebywa 46 osób, z czego: 39 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 6 w Bursie Szkolnej), 7 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 4 osoby objęte są izolacją domową, a 10 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w poniedziałek 18 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 41 osób, z czego: 34 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 6 w Bursie Szkolnej), 7 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 4 osoby objęte są izolacją domową, a 10 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w piątek 15 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (poprzedniej doby - 1 nowy przypadek). W sumie na kwarantannie przebywa 61 osób, z czego: 54 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 10 w Bursie Szkolnej), 7 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 4 osoby objęte są izolacją domową, a 10 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje w środę 13 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 61 osób, z czego: 55 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 12 w Bursie Szkolnej), 6 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 11 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje we wtorek 12 maja, że w ostatniej dobie nie odnotowano osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 63 osoby, z czego: 57 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 12 w Bursie Szkolnej), 6 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 11 nadzorem epidemiologicznym. Ponadto mamy kolejnego ozdrowieńca.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje 8 maja, że w ciągu ostatniej doby odnotowano 1 osobę z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (hospitalizowana w Krakowie). W sumie na kwarantannie przebywa 75 osób, z czego: 50 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 12 w Bursie Szkolnej), 20 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 osoby objęte są izolacją domową, a 13 nadzorem epidemiologicznym.
W sumie w Powiecie Miechowskim zanotowano 11 przypadków, z czego 4 wyzdrowiały.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na czwartkowe południe 7 maja, w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 70 osób, z czego: 53 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 9 w Bursie Szkolnej), 17 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 13 osób objęto nadzorem epidemiologicznym, 3 izolacją domową.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 6 maja, w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 80 osób, z czego: 53 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 9 w Bursie Szkolnej), 27 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 13 osób objęto nadzorem epidemiologicznym, 3 izolacją domową.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 5 maja, w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 78 osób, z czego: 49 - kwarantanna domowa graniczna (w tym 9 w Bursie Szkolnej), 29 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 13 osób objęto nadzorem epidemiologicznym, 3 izolacją domową.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na poniedziałkowe południe 4 maja, w ciągu ostatniej doby nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 78 osób, z czego: 49 - kwarantanna domowa graniczna, 8 - kwarantanna instytucjonalna graniczna (w Bursie Szkolnej w Miechowie), 29 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 13 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na czwartkowe południe 30 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie przebywa 56 osób, z czego: 29 - kwarantanna domowa graniczna, 2 - kwarantanna instytucjonalna graniczna (w Bursie Szkolnej w Miechowie), 25 - kwarantanna domowa nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 1 osobę objęto izolacją domową, 7 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 29 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2.
Na kwarantannie granicznej domowej przebywa 25 osób, zaś granicznej instytucjonalnej (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 1 osoba. 25 osób jest na kwarantannie domowej nałożonej decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 7 osób objęto nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 28 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2. W sumie na kwarantannie domowej przebywa 48 osób, z czego: 23 - kwarantanna graniczna, 25 - kwarantanna nałożona decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 2 osoby objęto izolacją domową, 6 nadzorem epidemiologicznym.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na piątkowe południe 24 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objętych jest 29 osób zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 3 osoby. Ponadto 3 osoby przebywają w izolacji domowej oczekując na wynik badania.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na czwartkowe południe 23 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objętych jest 51 osób zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 1 osoba jest pod nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 22 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objętych jest 57 osób zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 21 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objętych jest 55 osób zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na poniedziałkowe południe 20 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objęte są 52 osoby zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na piątkowe południe 17 kwietnia, nie odnotowano nowych osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2 (dotychczas 3 osoby). Domową kwarantanną objętych jest 71 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 7 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na czwartkowe południe 16 kwietnia, 3 osoby z powiatu miechowskiego mają dodatni wynik badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2 (brak nowych osób z wynikiem dodatnim). Domową kwarantanną objętych jest 75 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 7 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 15 kwietnia, 3 osoby z powiatu miechowskiego mają dodatni wynik badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2 (brak nowych osób z wynikiem dodatnim). Domową kwarantanną objętych jest 82 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 7 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 14 kwietnia, 3 osoby z powiatu miechowskiego mają dodatni wynik badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2 (brak nowych osób z wynikiem dodatnim). Domową kwarantanną objętych jest 96 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 7 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na piątkowe południe 10 kwietnia, 3 osoby z powiatu miechowskiego mają dodatni wynik badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2. Domową kwarantanną objętych jest 138 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 8 osób. 15 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na czwartkowe południe 9 kwietnia, 3 osoby z powiatu miechowskiego są hospitalizowane z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 128 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 7 osób. 29 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 8 kwietnia hospitalizowane są 3 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, z tego 2 z powiatu miechowskiego. Osoby te będą poddane ponownemu badaniu. Domową kwarantanną objętych jest 125 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 7 osób. 29 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 7 kwietnia hospitalizowane są 3 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, z tego 2 z powiatu miechowskiego. Domową kwarantanną objętych jest 109 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 38 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

W Szpitalu św. Anny w Miechowie stwierdzono 2 przypadki zakażenia koronawirusem. Są to osoby spoza powiatu miechowskiego. Domową kwarantanną objętych jest 112 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 50 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 3 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 98 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 7 osób. 70 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na czwartkowe południe 2 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 84 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 8 osób. 79 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na środowe południe 1 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 102 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 97 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na wtorkowe południe 31 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 117 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 121osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na poniedziałkowe południe 30 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 113 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 112 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 27 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 91 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 5 osób. 104 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na czwartkowe południe 26 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 73 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 5 osób. 101 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na środowe południe 25 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 63 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 83 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na wtorkowe południe 24 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 53 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 69 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na poniedziałkowe południe 23 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 41 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 61 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 20 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 31 osób objętych jest kwarantanną domową i 10 nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na czwartkowe południe 19 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 18 osób objętych jest kwarantanną domową i 10 nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na środowe południe 18 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 11 osób objętych jest kwarantanną domową i 6  nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na wtorkowe południe 17 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 3 osoby objęte są kwarantanną domową i 1 osoba nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na poniedziałkowe południe 16 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. Jak informuje Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Miechowie, w powiecie miechowskim 1 osoba jest poddana kwarantannie domowej i 1 osoba nadzorowi epidemiologicznemu w domu (osoby te zostały przebadane i testy są ujemne).

Zgodnie z zaleceniami NFZ, Szpital ograniczył pracę części poradni specjalistycznych. Nieczynny jest Zakład Rehabilitacji. W związku z sytuacją epidemiologiczną, mogą nastąpić kolejne ograniczenia w działalności Szpitala.

do góry