godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Komunikaty/Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim - stan na południe 8 kwietnia

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim - stan na południe 8 kwietnia | Starostwo Powiatowe w Miechowie

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie miechowskim - stan na południe 8 kwietnia

8 Kwietnia 2020

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na środowe południe 8 kwietnia hospitalizowane są 3 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, z tego 2 z powiatu miechowskiego. Osoby te będą poddane ponownemu badaniu. Domową kwarantanną objętych jest 125 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 7 osób. 29 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie podaje, że na wtorkowe południe 7 kwietnia hospitalizowane są 3 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, z tego 2 z powiatu miechowskiego. Domową kwarantanną objętych jest 109 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 38 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

W Szpitalu św. Anny w Miechowie stwierdzono 2 przypadki zakażenia koronawirusem. Są to osoby spoza powiatu miechowskiego. Domową kwarantanną objętych jest 112 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 50 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 3 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 98 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 7 osób. 70 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na czwartkowe południe 2 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 84 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 8 osób. 79 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na środowe południe 1 kwietnia 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 102 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 97 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na wtorkowe południe 31 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 117 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 121osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na poniedziałkowe południe 30 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 113 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 6 osób. 112 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 27 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 91 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 5 osób. 104 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na czwartkowe południe 26 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 73 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 5 osób. 101 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na środowe południe 25 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 63 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 83 osoby objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na wtorkowe południe 24 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 53 osoby, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 69 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na poniedziałkowe południe 23 marca 2020 r., w powiecie miechowskim nie zanotowano osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia koronawirusem. Domową kwarantanną objętych jest 41 osób, zaś instytucjonalną kwarantanną (w Bursie Szkolnej w Miechowie) - 4 osoby. 61 osób objęto nadzorem epidemiologicznym w domu.

Na piątkowe południe 20 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 31 osób objętych jest kwarantanną domową i 10 nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na czwartkowe południe 19 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 18 osób objętych jest kwarantanną domową i 10 nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na środowe południe 18 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 11 osób objętych jest kwarantanną domową i 6  nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na wtorkowe południe 17 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. W powiecie miechowskim 3 osoby objęte są kwarantanną domową i 1 osoba nadzorowi epidemiologicznemu w domu.

Na poniedziałkowe południe 16 marca 2020 r., w Szpitalu św. Anny w Miechowie nie ma pacjentów hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa. Jak informuje Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Miechowie, w powiecie miechowskim 1 osoba jest poddana kwarantannie domowej i 1 osoba nadzorowi epidemiologicznemu w domu (osoby te zostały przebadane i testy są ujemne).

Zgodnie z zaleceniami NFZ, Szpital ograniczył pracę części poradni specjalistycznych. Nieczynny jest Zakład Rehabilitacji. W związku z sytuacją epidemiologiczną, mogą nastąpić kolejne ograniczenia w działalności Szpitala.

do góry