godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Komunikaty

Komunikaty | Starostwo Powiatowe w Miechowie

Znaleziono wiadomości: 15.

Komunikaty

 • Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) 2021-11-26

  Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2)

  Sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Miechowskim

 • Cztery pory roku z Funduszami Europejskimi w Małopolsce. Zima! 2021-11-18

  Cztery pory roku z Funduszami Europejskimi w Małopolsce. Zima!

  Jeżeli już dziś planujesz zimowy wypoczynek, to zapraszamy do Małopolski. Nowoczesna infrastruktura, różnorodność oferowanych form relaksu oraz pogoda ducha (jedyna pogoda, jaka tu panuje) sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i zwiedzaniu. „Fundusze Europejskie.Zimą wypoczywaj w Małopolsce” to hasło listopadowej kampanii billboardowej, która prezentuje inwestycje unijne dedykowane zimowemu wypoczynkowi w regionie.

 • Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu 2021-11-05

  Apel Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu

  W związku ze stwierdzonymi ogniskami wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa małopolskiego oraz bardzo licznymi ogniskami tej choroby na terenie całego kraju, Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, iż:

 • 2021-10-29

  Ogłoszenie - Zarząd Powiatu w Miechowie ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą:

  „Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu miechowskiego w 2022 roku”

 • Startuje wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW 2021-10-19

  Startuje wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich oraz płatności obszarowych z PROW

  18 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna wypłatę zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich i płatności obszarowych z PROW za 2021 rok.

 • Teleplatforma pierwszego kontaktu 2021-10-06

  Teleplatforma pierwszego kontaktu

  Narodowy Fundusz Zdrowia pod koniec maja uruchomił Teleplatformę Pierwszego Kontaktu (TPK). Jest ona uzupełnieniem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej i miejscem pierwszego kontaktu dla pacjenta, w sytuacji nagłego zachorowania lub konieczności wystawienia np. e-recepty, w czasie, gdy poradnie POZ już zakończyły pracę oraz w weekendy i święta.

 • Bezpłatna rehabilitacja po Covid-19 finansowana w NFZ w Uzdrowisku Wysowa S.A. 2021-10-05

  Bezpłatna rehabilitacja po Covid-19 finansowana w NFZ w Uzdrowisku Wysowa S.A.

  W związku z pandemią COVID-19, która dotknęła nasze społeczeństwo wiele osób zmaga się z powikłaniami po przejściu tej choroby. Dlatego też w trosce o te osoby została uruchomiona rehabilitacja pocovidowa, która jest finansowana w całości przez NFZ.

 • „Inkubator Włączenia Społecznego” 2021-09-06

  „Inkubator Włączenia Społecznego”

  Poszukiwanie, kreowanie i promowanie rozwiązań, które mogą podnieść jakość życia mieszkańców to jedno z najważniejszych zadań nowoczesnej polityki społecznej. Aby tego dokonać poszukujemy osób, organizacji i instytucji, które bazując na własnych doświadczeniach, ale też na chęci zmiany, potencjale współpracy i otwartości wspólnie z nami tworzą warunki do rozwoju innowacji społecznych.

 • Przedsiębiorca z PO WERem! 2021-08-30

  Przedsiębiorca z PO WERem!

  Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej - zgłoś się do Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. Możesz otrzymać dotację w wysokości 23 050 zł oraz wsparcie finansowe pomostowe do 7200 zł na sfinansowanie bieżących kosztów związanych z funkcjonowaniem firmy.

 • 2021-06-29

  Nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie i mediacje - punkty obsługi i umawianie wizyt

  Od 1 lipca br. porady nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji będą udzielane w punktach: przy ul. Szpitalnej 1 - Dom Kombatanta i przy ul. Sienkiewicza 27A - Bursa Szkolna.

do góry