godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1036.

Aktualności

 • Uroczystości w Zespole Szkół w Książu Wielkim 2007-11-16

  Uroczystości w Zespole Szkół w Książu Wielkim

  W dniu 15 listopada br. w holu głównym Zamku na Mirowie, siedzibie Zespołu Szkół w Książu Wielkim odbyły się uroczystości zaślubin klas I i upamiętnienia 62 rocznicy śmierci Wincentego Witosa – patrona szkoły (...)

 • Otwarcie przydomowej oczyszczalni ścieków w SOS-W w Zagorzycach 2007-11-15

  Otwarcie przydomowej oczyszczalni ścieków w SOS-W w Zagorzycach

  Nowoczesną przydomową, biologiczną oczyszczalnię ścieków o przepustowości 5m sześć./dobę z nowoczesnym reaktorem biologicznym, kompletem studzien technologicznych z dmuchawą i recyrkulacją osadu (...)

 • Z sesji rady 2007-11-15

  Z sesji rady

  14 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miechowie odbyła się VIII sesja Rady Powiatu. Obrady rozpoczęły się tradycyjnie od złożenia sprawozdań z realizacji poprzednich uchwał rady i działalności zarządu powiatu, które złożył starosta (...)

 • Przemoc w szkole i rodziny zastępcze 2007-11-14

  Przemoc w szkole i rodziny zastępcze

  W ramach programu ,,Zero tolerancji dla przemocy w szkole" w Miechowie działa "Punkt Konsultacyjny", który świadczy porady, informacje i konsultacje dla rodziców, uczniów i nauczycieli (...)

 • Spotkanie bliźniaczych wspólnot - "Europa dla mieszkańców" 2007-11-14

  Spotkanie bliźniaczych wspólnot - "Europa dla mieszkańców"

  Wczoraj, tj. 13 listopada br., w Warszawie odbyło się polsko - włoskie seminarium z zakresu ochrony środowiska dot. oszczędności energetycznej i samowystarczalności wspólnot lokalnych UE (...)

 • 89 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 2007-11-13

  89 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

  Miechowskie obchody 89. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się tradycyjnie uroczystą Mszą św. w bazylice Grobu Bożego. Liturgię poświęconą Ojczyźnie celebrowali księża ze sanktuarium jasnogórskiego (...)

 • Otwarcie Izby Pamięci Partyzantów Armii Krajowej 2007-11-09

  Otwarcie Izby Pamięci Partyzantów Armii Krajowej

  W Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w dniu 8 listopada br. otwarto uroczyście Izbę Pamięci Partyzantów Armii Krajowej, w której zgromadzono liczne pamiątki (dokumenty fotografie, umundurowanie, uzbrojenie, itp.) (...)

 • Z posiedzenia Zarządu 2007-11-08

  Z posiedzenia Zarządu

  Dzisiejsze posiedzenie Zarządu Powiatu Miechowskiego to kolejna weryfikacja materiałów roboczych niezbędnych do złożenia wniosków do Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na dofinansowanie modernizacji zaplanowanych odcinków dróg powiatowych (...)

 • Z prac komisji Rady Powiatu 2007-11-05

  Z prac komisji Rady Powiatu

  W dniach 5-6 listopada br. odbyły się posiedzenia Komisji Zdrowia i Oświaty, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego oraz Rewizyjnej Rady Powiatu Miechowskiego, poprzedzające najbliższą sesję rady zaplanowaną na 14 listopada br. Głównym tematem debaty było (...)

 • Kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu 2007-10-30

  Kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu

  Od 2008r. będą obowiązywały nowe standardy dotyczące świadczonych usług, poinformowała Anna Frączkiewicz, dyrektor PUP w Miechowie podczas posiedzenia Zarządu Powiatu, któremu przewodniczył starosta Mieczysław Bertek (...)

do góry