godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 39 10 000
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Miechowski „Ekonomik” pożegnał absolwentów

Miechowski „Ekonomik” pożegnał absolwentów

30 Kwietnia 2024
Miechowski „Ekonomik” pożegnał absolwentów

W piątek 25 kwietnia społeczność Zespołu Szkół Nr 1 w Miechowie oficjalnie pożegnała swoich absolwentów. Były życzenia pomyślnie zdanych egzaminów, kwiaty dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli, oprawa artystyczna i wspomnienia ze spędzonych lat w popularnym „Ekonomiku”.

Symbolicznym momentem było przekazanie sztandaru młodszym kolegom i koleżankom, tego samego, przed którym 5 lat temu jako nowo upieczeni uczniowie ZS Nr 1 składali ślubowanie. - Żegnam Was ciepło i serdecznie, tak jak żegna się dobrych przyjaciół i członków rodziny. Wspólna nauka i przebyte wydarzenia zbliżyły nas do siebie - mówiła do absolwentów dyr. Marzena Samborska.

Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie ukończyło 110 uczniów, w tym 24 z wyróżnieniem. Gratulując zdobycia pierwszego w życiu tytułu - technika, nawiązując do zbliżającej się matury, dyrektor życzyła pomyślnych i jak najlepszych wyników. Dziękowała przy tym wszystkim, w tym włodarzom Powiatu Miechowskiego, którzy wspierają „Ekonomik” w realizacji statutowych zadań, za okazaną pomoc, serdeczność oraz zainicjowanie jakże potrzebnej inwestycji - budowy nowego pawilonu szkoły łączącego budynek główny z salą gimnastyczną

Do życzeń i gratulacji dołączyli - Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Świerczek ze Starostą Miechowskim Jackiem Kobyłką. Wraz z dyrektor Marzeną Samborską wręczyli wyróżnienia dla najlepszych absolwentów.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa

do góry