Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych.
26.06.2026
26 czerwca Starostwie Powiatu Miechowskiego uczestniczyli w wydarzeniach organizowanych przez szkoły ponadpodstawowe.
Starosta Powiatu Miechowskiego Krzysztof Świerczek wziął udział w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 2 w Miechowie oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zagorzycach. Podczas spotkań podziękował dyrekcjom, nauczycielom i pracownikom szkół za całoroczną pracę, a uczniom pogratulował osiągniętych wyników oraz życzył zasłużonego wypoczynku.
Wicestarosta Powiatu Miechowskiego Jerzy Pułka uczestniczył natomiast w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie oraz w Liceum Ogólnokształcącym w Miechowie. W swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie systematycznej nauki, zaangażowania nauczycieli oraz wsparcia rodziców, życząc wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Uroczystości były okazją do podsumowania mijającego roku szkolnego, wręczenia świadectw i nagród wyróżniającym się uczniom oraz podziękowań dla całych społeczności szkolnych za wspólnie spędzony rok pełen nauki, wyzwań i sukcesów.
Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych.
4
zdjęcia