godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Konsultacje terenowe na budowie sali gimnastycznej w Zagorzycach

Konsultacje terenowe na budowie sali gimnastycznej w Zagorzycach

9 Września 2022
Konsultacje terenowe na budowie sali gimnastycznej w Zagorzycach

W czwartek 8 września przy budowanej sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zagorzycach po raz kolejny na naradzie koordynacyjnej zebrał się zespół inwestorsko-prokektowo-wykonawczo-kontrolny w składzie: Wicestarosta Miechowski - Paweł Osikowski, dyr. SOSW Zagorzyce - Wojciech Pengiel, Krzysztof Linek z Pracowni Projektowej Łukasz Holecki, inspektor nadzoru Grzegorz Chłosta i kierownik budowy Paweł Czeczuga reprezentujący wykonawcę - Zakład Remontowo-Budowlany Zygmunt Murdza.

Zespół ocenił postępy prac, wymienił się merytorycznymi pomysłami i uwagami oraz ustalił zmiany projektowo-wykonawcze związane z ukształtowaniem terenu i jak najlepszym przystosowaniu obiektu dla potrzeb zagorzyckiej placówki.

Budowa sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zagorzycach realizowana jest dzięki dofinansowaniom pozyskanym przez Powiat Miechowski z: Rządowego Funduszu „Polski Ład” w kwocie 4 009 414 zł oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 4 180 000 zł.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa

do góry