godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Strażacka młodzież zmierzyła się w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych/Strażacka młodzież zmierzyła się w powiatowych zawodach pożarniczych

Strażacka młodzież zmierzyła się w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

14 Czerwca 2022
Strażacka młodzież zmierzyła się w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

W niedzielę 12 czerwca na boisku sportowym przy remizie OSP Bukowskiej Woli odbyły się I Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Miechowskiego. W zmaganiach wystartowało aż 7 drużyn dziewcząt i 11 chłopców.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Bukowskiej Woli. Za nią znalazły się reprezentantki OSP Miechów oraz OSP Falniów (A) (jedna z dwóch wystawionych do zawodów drużyn z tej jednostki). Kolejne miejsca zajęły: IV - OSP Nasiechowice, V - OSP Podlesice, VI - OSP Falniów (B), VII - OSP Charsznica.

Wśród chłopców na I miejscu podium stanęła młodzieżówka z Miechowa, przed Falniowem i Podlesicami. Dalej znalazły się drużyny: IV - OSP Tczyca, V - OSP Charsznica, VI - OSP Książ Wielki, VII - OSP Bukowska Wola, VIII - OSP Święcice, IX - OSP Charsznica. Poza klasyfikacją wystartowały również OSP Trzebienice i druga drużyna OSP Miechów.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa
fot. Mateusz Kowalczyk

do góry