godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 39 10 000
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Życzenia i gratulacje Powiatu Miechowskiego z okazji 60-lecia KŁ „Jastrząb”

Życzenia i gratulacje Powiatu Miechowskiego z okazji 60-lecia KŁ „Jastrząb”

15 Listopada 2022
Życzenia i gratulacje Powiatu Miechowskiego z okazji 60-lecia KŁ „Jastrząb”

W sobotę 12 listopada Koło Łowieckie „Jastrząb” z Krakowa obchodziło na ziemi miechowskiej 60-lecie istnienia. Gratulacje i życzenia z okazji jubileuszu w imieniu Starosty Miechowskiego, Zarządu i Rady Powiatu złożył radny Paweł Janicki, Przewodniczący Komisji Budżetu i Mienia.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Msza św. odprawiona w Kościele Parafialnym pw. NMP Matki Kościoła w Przesławicach. Po poświęceniu Kapliczki w gołczańskiej Krępie ku czci św. Huberta, patrona myśliwych, część oficjalna odbyła się w sali imprez okolicznościowych „Smaki z Alei Kasztanowej” w Trzebienicach. Tam z okazji 60-lecia na ręce prezesa KŁ „Jastrząb” - Wojciecha Ziarkowskiego spłynęła moc życzeń i gratulacji z różnych stron, w tym m.in. od władz Powiatu Miechowskiego, które reprezentował radny Paweł Janicki. W imieniu Starosty Miechowskiego Jacka Kobyłki, Zarządu i Rady Powiatu z okazji jubileuszu złożył głębokie wyrazy uznania za 60-letnią działalność łowiecką i ochronę naszego wspólnego dobra, jakim jest otaczająca nas przyroda. Dziękował za wkład w rozwój i krzewienie łowiectwa na ziemi miechowskiej oraz pielęgnowanie pięknej polskiej tradycji i kultury myśliwskiej.

Na pamiątkę jubileuszu, zasłużeni członkowie KŁ „Jastrząb” i goście przybili symboliczne gwoździe do pamiątkowej tablicy.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa

do góry