godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 39 10 000
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Niepodległościowy powiatowy turniej piłkarski Żaków w Kozłowie

Niepodległościowy powiatowy turniej piłkarski Żaków w Kozłowie

16 Listopada 2022
Niepodległościowy powiatowy turniej piłkarski Żaków w Kozłowie

W niedziele przedpołudnie 13 listopada z okazji Święta Niepodległości został rozegrany w Kozłowie Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii „Żaków”. Organizatorem zmagań była działająca od niespełna dwóch miesięcy Akademia Piłkarska Champions Kozłów wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kozłowie oraz Starostwem Powiatowym w Miechowie i Urzędem Gminy w Kozłowie, które ufundowały medale i puchary dla uczestników turnieju. O zaplecze gastronomiczne wraz z rodzicami zadbał GOK Kozłów oraz miejscowa restauracja „Szkoła Smaków”.

W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów z Powiatu Miechowskiego: Champions Miechów, Pogoń Miechów, Spartak Charsznica, Jastrzębiec Książ Wielki, Kapitol Racławice oraz gospodarze - Champions Kozłów. Rywalizacja toczyła się na dwóch równoległych boiskach, a zespoły rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcami oczywiście byli wszyscy, a każdy z uczestników za swoją znakomitą postawę został uhonorowany pamiątkowym medalem, a drużyny pucharami. Dekoracji zawodników dokonali Paweł Osikowski, Wicestarosta Powiatu Miechowskiego oraz Jan Zbigniew Basa, Wójt Gminy Kozłów. Fundatorzy nagród zadeklarowali wielkie poparcie dla takich sportowych inicjatyw i czynny udział w ich realizacji.

To nie koniec powiatowych emocji w tym roku. Już niebawem kozłowska Akademia ponownie zadba o spory bagaż pozytywnej energii i zorganizuje kolejną okazje do spotkania drużyn z naszego Powiatu. Tym razem do rywalizacji staną ”skrzaty” czyli zawodnicy z roczników 2016/2017.

tekst i foto: GOK Kozłów

do góry