godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Infrastrukturalne inwestycje w Zespole Szkół Nr 2

Infrastrukturalne inwestycje w Zespole Szkół Nr 2

4 Czerwca 2020
Infrastrukturalne inwestycje w Zespole Szkół Nr 2

Gołym okiem widać, że prace inwestycyjne przy przebudowach - boiska szkolnego wielofunkcyjnego Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie oraz kotłowni węglowej na gazową w budynków Warsztatów tejże szkoły, są na mocno zaawansowanym poziomie.

Pracownicy kieleckiej „ECOFORMY” układają kolejne warstwy sztucznej nawierzchni. Wygląda na to, że zgodnie z tym co deklarował właściciel firmy - Hubert Wójcik, na nowym boisku zagramy już podczas wakacji.

Nie próżnuje także wykonawca kotłowni Warsztatów - Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUD-INSTAL", Zygmunt Grzegolec ze świętokrzyskiego Masłowa. Dopiero co została zdemontowana stara instalacja węglowa, a tu, jak widać w galerii zdjęć, w przystosowanych do tego pomieszczeniach montowana jest nowa instalacja gazowa.

Przypomnijmy, iż przebudowa wspomnianego boiska dofinansowana jest przez Ministerstwo Sportu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) (około 50% kosztów kwalifikowanych). Z kolei przebudowa kotłowni Warsztatów realizowana jest przy udziale umarzalnej w 35% pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa

do góry