godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 39 10 000
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Aktualności/Życzenia noworoczne i podziękowania za pracę od starosty dla pracowników

Życzenia noworoczne i podziękowania za pracę od starosty dla pracowników

2 Stycznia 2023
Życzenia noworoczne i podziękowania za pracę od starosty dla pracowników

W ostatni dzień pracy starego 2022 roku 30 grudnia po skończonej pracy urzędu, Starosta Miechowski Jacek Kobyłka z członkiem Zarządu Piotrem Grządzielem i kierownictwem Starostwa Powiatowego podsumowali 12 miesięcy pracy i dziękowali współpracownikom za zaangażowanie i wkład w rozwój Miechowszczyzny oraz profesjonalną obsługę mieszkańców.

Dziękując za rzetelne wykonywanie statutowych zadań powiatu, starosta życzył pracownikom, by 2023 rok był lepszy od poprzedniego, który był trudnym rokiem z nieoczekiwanymi zwrotami. Po covidzie władzom i pracownikom powiatu przyszło się zmierzyć z problemem przyjęcia uchodźców i organizacją pomocy dla ogarniętej wojną Ukrainy.

Starosta zapowiedział zmiany organizacyjne urzędu. Po adaptacji pomieszczeń po Drogowej Służbie interwencyjnej Zarządu Dróg Powiatowych przy ul. Warszawskiej w Miechowie, która dzięki staraniom władz samorządu powiatowego przeniosła się poza miasto na ul. Piłsudskiego (koło drogi E7), w drugim półroczu 2023 roku Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg przeniesiony zostanie z ul. Sienkiewicza na ul. Warszawską. To nie tylko poprawi warunki pracy urzędników i usprawni ich pracę, ale też umożliwi znacznie lepszą obsługę petentów. Starosta deklarował przy tym, iż warunki pracy poprawią się również w budynku przy ul. Sienkiewicza 27, w którym mieszczą się wydziały Architektury i Budownictwa oraz Oświaty, Kultury i Sportu, a także Powiatowy Urząd Pracy.

Do życzeń noworocznych dołączyła Sekretarz Powiatu Maria Sztuk. Dziękowała Staroście i Zarządowi Powiatu za bardzo dobrą współpracę, wsparcie i wyrozumiałość wobec pracowników starostwa.

Krzysztof Capiga, rzecznik prasowy Starostwa

do góry